Programma

Het is al weer even geleden dat we het jaarlijkse spektakel op de markt tijdens de vestingfeesten opluisterden met dansen. Onderstaand geeft een mooie indruk van wat in 2017 plaatsvond.

Woensdag 23 augustus 2017                    

timetable als pdf

10.00 – 16.00 uur op de markt in Steenwijk

Organisator : Richard en Judith Lensink
Groepsleider Dansdemonstraties uiterlijk 45 minuten voor aanvang melden bij stand Lensink op de Markt.
Kleedruimte de Rechter (vrijwilligers van Danscentrum Lensink begeleiden je).
Financien groepen bij Judith Lensink Stands bij Bert Gildemeester.

Groepsleider muziek aanleveren bij podia aan Dj/muziek op Laptop/cd/stick 30 min voor  optreden.

Podium 1 (hoge overdekte podium)

Overdekt op hoogte (8×6) Markt Muziek/speaker Hr. Matijs Schreur
Melden op podium 30 minuten voor aanvang met muziek bij: DJ  Mathijs Schreur.
Dansgroepen/demo voor optreden 15 min voor aanvang aanwezig bij trap/ingang podium.

Speaker: Richard Lensink & Judith Lensink & invaller Mathijs Schreur.

11.00 uur Opening door Richard en Judith Lensink
11.10 uur Demo Samba dansers Laura Rivas
11.30 uur Demo Batik Balinese & Indonesische dansen
11.50 uur Demo Salsa dansers Laura Rivas
12.10 uur Demo en Workshop Afrikaanse dans Michael Agbodo
12.30 uur Demo Batik Balinese & Indonesiche dansen
12.50 uur Demo Samba dansers Laura Rivas en Limbo show
13.10 uur Demo en Workshop Afrikaanse dans Michael Agbodo
13.30 uur Demo Batik Balinese & Indonesische dansen
13.50 uur Demo Samba dansers Laura Rivas
14.00 uur Demo demo en work shop Afrikaanse dans Michael Agbode
14.20 uur Demo Batik Balinese en Indonesische dansen
14.40 uur Demo Salsa dansers Laura Rivas
15.00 uur Aandacht andere podia
15.20 uur Demo Samba dansers Laura Rivas
15.20 uur Aandacht andere podia
15.40 uur Demo Samba dansers Laura Rivas
16.00 uur Einde

Afrika        

11.25 Jimbee en workshop
12.00 uur niet
12.25 Jimbee en workshop
13.00 niet
13.25 Jimbee en workshop
14.00 uur niet
14.25 Jimbee en workshop
15.00 uur niet
15.25 Jimbee en workshop
16.00 uur einde

Azie vloer 8×8 (mat)
Demo vechtsporten met muziekbegeleiding door Sport-inn

11.10 uur
12.00 uur
13.00 uur
14.00 uur
15.00 uur
16.00 uur

Steenwijkerland/Nederland nederzetting Middeleeuwen

Doorlopend

 

Podium 2 (gelijkvloers podium)

Dansvloer Markt (10×10) workshops & demo.
Muziek Gerlof en Bert.
Melden op podium 30 minuten voor aanvang bij: DJ Gerlof & Bert.
Dansgroepen/demo 15 min voor aanvang optreden aanwezig bij trap/ingang podium.
Speaker: Judith Lensink.
Argentijnse Tango en Ballroom Toon Dinnissen.

11.05 uur Gitaar groep Laura Rivas (alleen gitaar muziek spaans)
11.15 uur Argentijnse Tango en ballroom Danscentrum Lensink
11.30 uur Demo Rock en Roll/Boogie Gerlof en Chris Danscentrum Lensink
11.35 uur Demo’s en workshop castagnetten en gitaar groep Laura Rivas
12.15 uur Argentijnse Tango en Ballroom Danscentrum Lensink
12.30 uur Demo Latin Chacha/Rumba/Jive Gerlof en Chris Danscentrum Lensink
12.35 uur Demo’s en workshop flamenco en gitaar groep Laura Rivas
13.15 uur Argentijnse Tango en ballroom Danscentrum Lensink
13.30 uur Demo Rock en Roll/Boogie Gerlof en Chris
13.35 uur Demo en workshop castagnetten en gitaar groep Laura Rivas
14.15 uur Argentijnse Tango en ballroom Danscentrum Lensink
14.30 uur Demo chacha/rumba/jive Gerlof en Chris Danscentrum Lensink
14.35 uur Dansvlinders dansen met een beperking
Thema werelddans Roelin Polinder
14.50 uur Demo en workshop Flamenco en gitaar groep Laura Rivas
15.15 uur Argentijnse Tango en Ballroom/Latin Danscentrum Lensink
15.30 uur Demo Rock en Roll/Boogie Gerlof en Chris
15.35 uur Dansvlinders dansen met een beperking
Thema werelddans Roelin Polinder
15.50 uur Demo en workshop Castagnetten met gitaar groep Laura Rivas
16.15 uur Einde

TIMETABLE ONDER VOORBEHOUD

Bij regen volgt er een aangepaste Timetable.